Realizace inteligentní elektroinstalace

Inteligentní elektroinstalace

je základní prvek inteligentního domu či bytu. Instalujeme kvalitní a prověřená řešení českých společností INELS a TECO či německého výrobce JUNG. Jednotlivé systémy se od sebe liší cenou,  uživatelským rozhraním a způsobem ovládání, jedno mají ale společné: slouží jako základní kámen pro ovládání všech základních prvků, jakými jsou například žaluzie, topení, světla či vzduchotechnika.

Inteligentní elektroinstalace spolu s multimédii může být ovládána různými nadstavbovými prvky, ať už se jedná o intuitivní menu na televizoru, různé dotykové ovladače, chytré telefony nebo zařízení společnosti Apple - iPad či iPhone.  Možností je hodně a určitě si vyberete podle svých představ.

Zde si můžete prohlédnout video - Představení většiny funkcí inteligentní elektroinstalace.


Nadstavbový ovládací systém

Do systému lze zapojit nadstavbový ovládací systém americké společnosti Control 4, sloužící především k ovládání multimédií, např. televize či audio soustavy. Po připojení k inteligentní elektroinstalaci lze pomocí přehledného grafického rozhraní systému Control 4 ovládat i základní prvky,jako jsou světla, žaluzie, topení, vzduchotechnika případně další technologie, zařízení a doplňkové systémy, například kamerový systém, zabezpečovací systémy nebo domácí videotelefon.

Systém Control 4 lze za určitých podmínek zapojit i samostatně, tzn.že je vhodný i pro řešení do již hotových bytů či domů, kde může ovládat například pouze multimédia, ale také bezdrátové spínání či stmívání světel, topení, atd.

Zde si můžete prohlédnout video Control4 - představení možností a způsobu ovládání (v angličtině).


Zpět na Co nabízíme