Stakohome v médiích

Chytrá kuchyně, aneb jak má vypadat kuchyně dneška…
O tom, že moderní kuchyně jsou součástí chytrých/systémových instalací, pojednává článek v deníku metro.
Deník metro zmínil f.Stakohome Network s.r.o., jako specializovanou firmu na inteligentní systémy a multimédia, a jeho showroom, kde si můžete vše prohlédnout.

Čti více…

 

V dubnu roku 2014 byla na serveru Novinky.cz prezentována rekonstrukce moderního mezonetového bytu, na kterém se firma STAKOHOME také podílela. Naše účast při této rekonstrukci spočívala v dodávce a instalaci inteligentního systému, elektroinstalace a slaboproudých systémů (TV-SAT rozvody, datová/počítačová síť, el.zabezpečovací systém EZS).

Čti více…
 

Stakohome na portálu ČT24


Na počátku roku 2012 bylo otevřeno moderní stomatologické centrum Esthé Dent, v rámci kliniky estetické medicíny Esthé. Na projektu se podílela také společnost Stakohome Network s.r.o. se svým řešením řídícího systému, které zpříjemní klientům jejich návštěvu v ordinaci.

Čti více…
 
Stakohome na portálu ČT24


V zářijovém čísle 2012 časopisu Moderní byt byla firma Stakohome oslovena, aby čtenářům prezentovala jednu ze svých zajímavých realizací inteligentní elektroinstalace v bytě.
 

Čti více…
 
Stakohome na portálu ČT24


První český design video portál o architektuře, módě, technice, interiérech a dalších zajímavostech se zmínil o projektu, jehož součástí bylo multimediální řešení a inteligentní elektroinstalace od společnosti STAKOHOME.

Čti více…
 
Stakohome na portálu ČT24


Inteligentní dům slibuje komfort i úsporu nákladů - V tomto článku hovoří zástupci naší společnosti o výhodách inteligentního bydlení a dalších souvisejících technologiích.

Čti více…

Byt ovládaný iPHONEM - jedna z našich instalací se objevila i na novinovém serveru iDNES.cz v rubrice o bydlení.

Čti více…

V našem showroomu natáčela Česká televize reportáž do pořadu Ekonomika+, jejiž hlavním tématem bylo "Trendy v bydlení - inteligentní domy". Zástupce naší společnosti hovoří o možnostech inteligentních systémů.

Čti více…

V listopadovém čísle 2010, velmi úspěšného a prestižního časopisu o bydlení – Moderní byt, vyšel článek s názvem:  „Interiér řízený iPHONEM". V tomto článku sdělují majitelé své praktické zkušenosti s inteligentní    elektroinstalací a také to, co je vedlo k jejímu zvolení.

Čti více…