Ukázky inteligentního bytu a domu

Inteligentní dům nebo byt je vždy připraven na vaši přítomnost i nepřítomnost. Všechny jeho rozmanité funkce jsou na dosah jednoho stisku příslušného tlačítka a domácí automatizace je připravena fungovat pro vaše pohodlí a bezpečnost během celého dne.

 
Ráno vás nevzbudí nepříjemné drnčení budíku, ale rozsvícení příjemné světelné scény, která neoslní, ale dá jasně najevo, že je ráno. A pokud rádi hned po ránu víte, co se děje ve světě, nejspíše již poběží rádio či televize ve vaší ložnici.
 
Světla na chodbě se rozsvítí, jakmile do ní vstoupíte a ranní zprávy nebo příjemná hudba z reproduktorů se za vámi pInteligentní dům - Multifunkční termostatřenese do koupelny.
 
Než dojdete do kuchyně, chytrý dům nebo byt už pro vás má připravenou teplou kávu v kávovaru, který se zapnul v přesně určenou dobu. Stačí jen nalít. Místnost je vytopena na požadovanou teplotu, pokud svítí sluníčko, jsou vytažené žaluzie a pokud ne, prosvětluje místnost příjemné umělé světlo.

Obr. Multifunkční termostat - (jedna z možností, jak ovládat teplotu, žaluzie, světla). 


Inteligentní dům - dálkový ovladač C4Svůj domov při odchodu zajistíte stiskem jediného tlačítka, které aktivuje veškeré zabezpečení, včetně kamerového systému. Zároveň odpojí všechny přístroje, které by v době vaší nepřítomnosti jen zbytečně odebíraly proud. Během dne se chytrý systém termoregulace stará o to, aby bylo ve vašem domově po vašem návratu příjemně. Využívá k tomu slunce, vůči kterému automaticky nastavuje žaluzie, případně vytápí jen po nezbytně nutnou dobu tak, aby odpoledne byla k dispozici ta správná teplota.  A pokud máte o svůj IQ dům či byt starost, stačí se na svém mobilním telefonu podívat na záběry z domovních kamer.

Obr. Dálkový systémový ovladač (jedna z možností, jak ovládat všechna zařízení).


Přijede dnes návštěva nebo ne? S tím už není nutné lámat si hlavu, vždyť pokud zazvoní u vašich dveří a vy nebudete doma, hovor se vám automaticky přesměruje na mobilní telefon (aniž by to návštěva věděla, což může být užitečné, pokud zkouší zvonek hosté, které nikdo nezval). Pomocí mobilního telefonu ji můžete vpustit do domu, případně jen do jeho části. Mohou tak na vás počkat, pokud se trochu opozdíte.
 
A ať už byl váš den jakkoliv náročný, inteligentní dům nebo byt je připraven vás náležitě uvítat. Nejen, že pro vás má připravenou ideální teplotu, ale po otevření dveří vás může příjemným hlasem přivítat a zahrát oblíbenou skladbu či album. Zrovna také doprala pračka, kterou stačilo na dálku aktivovat mobilním telefonem a tak není nutné se domácími pracemi dlouho zdržovat.Inteligentní dům - aplikace pro iPad
 
Večer se tak jen stačí usadit a za doprovodu vhodně zvolené světelné   scény si z rozsáhlé audio či videotéky   vybrat nejpříjemnější zábavu.   Z jednoho ovladače máte kontrolu nad celým svým   audiovizuálním královstvím a tak si můžete jen vhodně zvolit, ať       už jste sami, ve dvou nebo celá rodina.

Obr. Výběr hudby a filmů na iPad (jedna z možností, jak ovládat   všechna zařízení).Přijměte pozvání do našeho showroomu, ve kterém můžete vidět systém inteligentní elektroinstalace, její ovládání i různé koncové prvky.

Domluvit návštěvu si můžete individuálně prostřednictvím e-mailu: stakohome@stakohome.cz, nebo na telefonním čísle: +420 776 780 378.
 
  • V případě jakýchkoli dotazů či konkrétní poptávky po našem řešení nás neváhejte kontaktovat.