Pohodlné ovládání světel

Rozsvěcovat a zhasínat v různých částech domu či bytu nebo i okolo něj venku, to vše lze dělat pohodlně z jednoho ovládacího zařízení (dálkový ovladač, dotykový panel, iPad, chytrý telefon, TV atd.).

 

Světla je možné libovolně stmívat, pokud není vyžadován jejich plný výkon, stejně tak mohou automaticky zhasínat, když v místnosti nikdo není. Inteligentní dům nebo byt vám může v noci automaticky posvítit při cestě do koupelny nebo vás rozsvícením ztlumených světel decentně probudit.Obr. Ovládání světel a světlených scén (zobrazení na dotykovém panelu, iPad, telefonu,TV atd.).

 

Světla lze ovládat také standardním způsobem (vypínačem) nebo pomocí tlačítek:


Obr.č.2 Roomcontroller - Multifunkční tlačítkový ovladač včetně termostatu (možnost ovládání teploty, osvětlení, žaluzií, hudby a dalších zařízení - je možné libovolně zvolit). Díky němu minimalizujeme množství vypínačů a ovladačů na jednom místě.

V nabídce je několik barevných variant a designů.
Tlačítka popisujeme/gravírujeme (text, symbol) individuálně, dle požadavků.                                                               


Obr.č.3-4 Multifunkční tlačítkové ovladače, kromě ovládání světel je možnost ovládat žaluzie/rolety, topení atd..

V různých barevných variantách a designech.

Tlačítka popisujeme/gravírujeme (text, symbol) individuálně, dle požadavků.
Obr.č.5-9 Multifunkční dotykové vypínače/ovladače (čtyřtlačítka, dvoutlačítko, jednotlačítka). Lze nastavit více barevných podsvícení (dle světla). Kromě světel, lze ovládat také další zařízení – žaluzie, rolety, prvky intelig.elektroinstalace atd. 
 
 Obr.č.10-14 Roomcontrollery - Multifunkční designové dotykové ovladače včetně termostatu a integrovaného teplotního senzoru. Kromě ovládání světel, stmívání a světelných scén, lze ovládat teplotu, žaluzie, rolety, hudbu). Díky němu minimalizujeme množství vypínačů a ovladačů na jednom místě.
V nabídce je několik barevných variant.