Centrální audio a videotéka

Již žádné přenášení médií ani hledání zapadlého nosiče. Jen jedna centralizovaná hudební a filmová knihovna, přístupná v rámci celého domu či bytu.

 

Ať už se chcete dívat na film v obývacím pokoji, poslouchat hudbu v pracovně, výběr lze provést snadno pomocí dotykových ovladačů nebo přímo v přehledném menu na televizoru.

 
Obr.č.1 Filmotéka - výběr oblíbených filmů (zobrazení na dotykovém panelu, iPad, telefonu,TV atd.).Obr.č.2 Audiotéka - výběr oblíbené hudby (zobrazení na dotykovém panelu, iPad, telefonu, TV atd.).
 

Oblíbenou hudbu lze vybírat také pomocí nástěnného tlačítkového ovladače:

Obr.č.3 Roomcontroller - Multifunkční tlačítkový ovladač. Kromě hudby lze ovládat teplotu, osvětlení, žaluzie/rolety, centrální odchodové tlačítko a další zařízení - je možné libovolně zvolit). Díky němu minimalizujeme množství vypínačů a ovladačů na jednom místě.

V nabídce je několik barevných variant a designů.
Obr.č.4-8 Roomcontrollery - Multifunkční designový dotykový ovladač. Kromě hudby je možnost ovládat teplotu, osvětlení včetně stmívání a světelných scén, žaluzie, rolety, hudbu. Díky němu minimalizujeme množství vypínačů a ovladačů na jednom místě.

V nabídce je několik barevných variant.